| thehope a întrebat:

Ma intreb adesea de ce la un moment dat...desi 20 de ani nu e o varsta tocmai inaintata ajungi sa te simti prea matur...sa te simti mult mai batran decat esti? worried

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa li se intampla tuturor la un moment dat. Poate ca nu am ajuns sa am 20 de ani, dar inteleg la ceea ce te referi.Incearca sa nu te mai gandesti la problemele pe care le ai si invita niste prieteni la un suc, mergi mai des prin club etc.Se spune ca ai varsta pe care simti ca o ai si sunt unele persoane mult mai in varsta care inca se simt tinere, pline de viata si intampina fiecare zi cu un zambet pe fata... ia exemplul lor.

2 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Prea matur...nu...matur...esti trecut de 18 ani...esti intr-un fel sau altul matur, nu mai esti un copil care se joaca pietricica sau cine stie ce jocuri, nu mai te simti un copil inocent...

see you soonwave

| lia a răspuns:

Poate din cauza ca nu ti-ai gasit anturajul care sa te puna in valoare.
Este si normal sa privesti viata printr-o perspectiva noua daca trece timpul. Odata cu asta, iti schimbi necesitatile.
Este ceva firesc ceea ce ti se intampla. happy