| Ngh a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un compilator C++ pentru symbian? (s60v3 sau s60v5)
Va rog am mare nevoie.

4 răspunsuri:
| PsT_6707 a răspuns:

C++ pentru telefon (Nokia)? nu cred ca exista... oricum daca e sa existe, spor la cautat g00gle-u' e mare

| PsT_6707 a răspuns:

PS: pentru cei ce intreaba... eu nu ma obosesc sa va caut voua raspunsurile pe gugalwinking daca stiu raspund, daca nu, nu ma bag, sa-ti fie clar happy si data viitoare vorbeste si tu frumos, ca nu cred ca te-am jignit!

| Ngh explică:

PS : Pentru isteti : am cautat deja pe google

| Ngh explică:

Scuza-ma daca ti-am zis "istet" si te-am jignit.