| alexionut a întrebat:

Ma poate cineva ajuta sa creez un cont pe dragon ball online sau netmarble.net

Răspuns Câştigător
| sonicunleashed a răspuns:

Salut... mi-am creat si mie un cont pe Netmarble pentru Dragon Ball Online cu succes, dar dupa mi-a cerut o verificare prin SMS si normal ca am avut nevoie de nr de telefon coreean. Am tot incercat pe foarte multe site-uri sa cer ajutor dar toti sunt cam zgarciti asa ca am renuntat plus ca am avut doar 3 incercari la codul care il primeste coreeanu pe mobil daca il greseam contul era dezactivat sau ceva de genu. Asa ca te sfatuiesc sa renunti pana il lanseaza in Europa, daca il lanseaza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit tutorial dar nu-mi merge sa scrui acolo la numebig grinstraight face

| Sebyi a răspuns:

Hei sall am si eu aceeasi problema dar nu stiu cum sa fac daca afli sa imi spui si mie idul meu:yo_serban_the_best@yahoo.com