| Skylerx a întrebat:

Ma puteti ajuta cei care au cont pe galerie desenatori puteti vota aici: http://www.desenatori.ro/desen-1758205.htm? M-am chinuit mult si chiar vreau sa ajunga in top amatori. Scuzati ca fac reclama, dar... cred ca daca ati fi fost in locul meu ati fi facut la fel. Mersi anticipat. Dau pentru asta 2 funde de la intrebarile mele (indiferent de ce ziceti in ele) + 2 voturi.

2 răspunsuri:
| Skylerx explică:

Eu vreau sa dati comentarii si voturi, nu pareri pe site-ul TPU. Dar, nu va mai irositi timpul si daca totusi... dati numai vot

| alynutza6820 a răspuns:

Fain.Nu am cont dar daca as avea ti-as da:p