| anonim_4396 a întrebat:

Mai da de ce pe our world scriu unii The moons are circling tonight sau it's full of stars sau i go outside now!?! :d

5 răspunsuri:
| Bubiku a răspuns:

E faza aia cu:
test-mode42 [dupa scrii:]
cryptobiologist
si iti da flow, in fiecare zi din 3 in 3 mai mult pana la 70 flow, si cand scrii chestiile alea in loc sa apara ce ai scris tu sciu the moons are cicling tonight si de astea big hug Sper ca am fost de folos

| AdyYnNnNn a răspuns:

Pai iti scrie si tie asa daca scrii test-mode 42--> enter-->apoi cryptobiologist[este cod pentru flow] se foloseste odata pe zi si iti da in fiecare zi cu 3 mai multe :* pana la 100! nu la 70 tongue asa scrie cand scrii codu asta dar trebuie sa-l bagi peste ora 10 ca altfel nu merge sa stii! ti-am fost de folos? poti sa iti zic sh cod de gems in fiecare saptamana iti da gems add xymena_love2009 si`ti zic! da sh tu un vot sau funda big grin :*

| AdyYnNnNn a răspuns:

O please

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scriu faza cu test-mode 42 cryptobiologist...incearca cred ca o sa iti placa laughing))

Răspuns utilizator avertizat