| sweetys a întrebat:

Mai este cineva plictisit/a?

51 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Vai mama, dar in ce hal laughing)

| Drimmero a răspuns:

Ma bag si eu in grupul asta.

| sweetys explică (pentru Drimmero):

Bine ai venit happy

| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Bine v-am gasit/

| sweetys explică (pentru Drimmero):

Gata cu introducerile. Ceva subiecte de discutie sau de contrazicere ca sa nu ne plictisim si aici?big grin

| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Eu unul sunt ocupat cu meciul... poate altul sa o faca in locul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar, sunt cam entuziasmata acum laughing

| sweetys explică (pentru anonim_4396):

Pacat, chiar ma gandeam sa fac un grup al plictisitilor sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt

| sweetys explică (pentru anonim_4396):

Trist, imi doream sa infiintez un grup al oamenilor plictisiti laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetys):

Foarte trist

| Roxin a răspuns:

Prezent!

| sweetys explică (pentru Roxin):

Ceva subiecte de discutie sau de contrazicere ca sa nu ne plictisim si aici? big grin

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Barbati vs femei. laughing Si putem discutaaaaaa, paaaaana se schimba era.

| sweetys explică (pentru Roxin):

Buun si cu ce incepem? laughing

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Incepem cu femeile, ca apoi ziceti ca nu va dam intaietate.

| sweetys explică (pentru Roxin):

Bun intaietatea ca intaietatea dar ce subiect abordam? Ca doar nu o sa iti vorbesc despre machiaj si tu despre masini happy care sunt doua lini paralele

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Avand in vedere ca in liceu am fost singurl baiat din clasa, cred ca pot face fata unei discutii despre machiaj. Am experienta. laughing

| sweetys explică (pentru Roxin):

Aoleuuu groaznic cu atatea fete, ma mir cum le-ai suportat

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Iata si prima descoperire. Nu esti feminista. laughing) Aparent.
In primul an a fost mai greu. Apoi...m-am obisnuit. Acum vad asta ca pe un avantaj. Am invatat destul de multe printre ele.

| sweetys explică (pentru Roxin):

Fiindca in spatele unor chipuri angelice in majoritatea cazurilor se ascund niste diavoli. S-au batut pentru tine? big grin

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Nu-s atat de aratos incat sa se intample asta. laughing) Insa, erau cateva momente amuzante. Gen...3 sferturi din clasa pe stop (i loved that one!), batai, paruieli. Ce injuraturi am auzit de la fete, nu am auzit nici de la suporterii huligani. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Femeia,, angelica cu apucaturi de drac!

| sweetys explică (pentru Roxin):

E clar ce colege ai avut. Comportament de mahalagioaice.

| sweetys explică (pentru Drimmero):

Ambalajul frumos, si interiorul...

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Era de vis. laughing)) Per total, am invatat multe de la ele. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Conteaza ce sa aiba si-n bibilica,, nu doar pe fata sau pe corp!

| sweetys explică (pentru Roxin):

Ca de exemplu? O lista mai mare poate gasim ce sa mai discutam big grin

| sweetys explică (pentru Drimmero):

Chiar daca are ceva si la mansarda, tot poate sa aiba un caracter urat, si un comportament de nimic.

| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Un om rational ar trebui sa aiba un comportament frumos,, sa fie setat deja pentru asta.

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Hmmm, pai...ce va place la noi, ce nu va place, ce vreti (oricum nu stiti) cand vreti(acum!), diversele manifestari cand vine Scufita Rosie...(de aici am invatat ce sa spui si ce sa nu spui, ce sa faci si ce sa nu faci-adica sa taci dracu din gura), cum sunteti in stare sa va luati beregata una alteia doar pentru ca aveti acelasi tip de pantofi

| sweetys explică (pentru Roxin):

Asta chiar ca te va ajuta pe viito. Ai invatat niste lectii de viata(supravietuire cu o fata) foarte importante.

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Cum suna asta...laughing) Supravietuire. laughing) Incurajator! laughing)

| sweetys explică (pentru Drimmero):

In ziua de azi de la o "papusa" de fata cu note mari poti sa te astepti la orice. Am avut un caz la mine in clasa. Toata lumea o stia de fata cuminte, cu note mari, intruchiparea perfectiunii. Ce facea in timpul liber era cu totul altceva.

| sweetys explică (pentru Roxin):

laughing Tot o sa te ia pe nepregatite nebuniile unei fete, chiar daca stii la ce sa te astepti. Ca autoritatile noastre cu zapada laughing

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Am cazut prada somnului si imi cer scuze. big grin
Da, sunt constient de asta. laughing Insa, abia astept devil laughing)

| Eroare404 a răspuns (pentru sweetys):

Adica ce facea?

| sweetys explică (pentru Roxin):

Scuze acceptate happy

| sweetys explică (pentru Eroare404):

Se ocupa de droguri si la un momentdat s-a batut cu una pentru un baiat si ce a iesit din gura ei, e greu de imaginat. Era o alta persoana fata de ceea pe care o cunostea toata lumea.

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Mulțam fain! happy

| sweetys explică (pentru Roxin):

In seara asta tot cu plictiseala esti? happy

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

In seara asta, doar cu oboseala. laughing) Încerc sa ma relaxez putin. A fost o zi grea si plină. Dar tu?

| sweetys explică (pentru Roxin):

Putin plictisita. Si groaznic de obosita, am avut cursuri si laboratoare de la 8 la 6.

| Roxin a răspuns (pentru sweetys):

Cunosc. Eu am venit de la birou acum vreo ora. Si maine de la capat. happy La 7 facem ochișori. laughing)

| sweetys explică (pentru Roxin):

Urat. Trist. Eu maine am scapat am zi libera asa ca somn scrie pe mine laughing

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Sincer, azi sunt mai plictisita ca niciodata, asa ca, ca ocupatie am intrat pe TPU sa raspund pe la cateva intrebari

| KenWooD123 a răspuns:

Da