| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista zgarie-norul World Trade Center in SUA sau a fost daramat? Daca a fost daramat a fost creat din nou?
Astept cineva sa ma lamureasca daca actualmente mai exista World Trade Center in 2009.Am si eu un duby.

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai fost criogenizat pana acum? thinking S-au dus de mult, de prin 11 sep 2001.

| matchpoint a răspuns:

Salut, din cate am citit eu prin presa din otelul de la ramasitele world trade center s-a construit o nava marinei americana, care a fost data in functiune de vreo doua saptamani; USS New York se numea, parca. Iar locul unde stateau cele doua turnuri gemene este loc de pelerinaj.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista. s-a facut o **** mare cat turnu ala

| mariusvl a răspuns:

Acuma e loc de pelerinaj si memorie, nu mai exista, stiu ca e trist ce s-a intamplat acolo, stiu ca noaptea se aprind 2 lasere spre cer ca simbol a ceea ce a fost candva world trade center, numa cand te uiti la filmarile de pe youtube te cuprind fiorii, mai ales cum se aruncau cei de la etaje. trist ce s-a intamplat...