| anonim_4396 a întrebat:

Mai inca nu am plecat, deoarece va iubesc pe >toti:", dar nu asa cum vor "unii" sa ma iubeascalaughing...eu am un suflet mare si e loc de toata >lumeabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îți dau bătăiță dacă mai faci așa ceva!
Este avertisment (sssst, suntem în familie, să nu spui la nimeni, da?)
Vrei să ne abandonezi, noi pe umărul cui mai plângem: eu dacă mor, tu cu rămâi... cui ai să rămâi...
O seară plăcută alături de noi.
Pa, pa.

24 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tudor sa stii ca eu nu's de acord cu circul asta, ba plec, ba nu plec, stai ca m-am intors, uite ca m-am razgandit etc prin infiintarea unor theard-uri.
Imi pare bine ca ti-ai revizuit atitudinea. Fii puternic, lasa gurile rele si ajuta cat poti. happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma bucur ca nu ai plecat de pe site.happyNu inteleg dc unii au preferat sa se retraga.sad Era asa de bine cand erau toti aici.big grin Pacat ca s-au retras.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi pare bine ca ai ramas alaturi de noi, nu era frumos sa ne parasesti.

| psiholoaga a răspuns:

Bravo!happy

| hândel a răspuns:

Si noi te iubim ca altfel nu te-ntampinam cu atata caldura. Nick-ul lui nebundupatine spune totul, a fost si primul deci, iti dai seama ca lasai inimi frante printre noi. fabiola a scris acele randuri cu lacrimi in ochi, cred. supersx e finantatorul clubului "unii" so, no comment laughing Nu va suparati pe mine c-o spun din simpatie, glumind, nu din rautate sau bataie de joc. tongue Ma bucur ca n-ai plecat si sper ca nimeni sa nu plece.

Janina
| Janina a răspuns:

Multumim pentru sentimentele tale de iubire pura fata de noi, comunitatea TPU!

| hashe86 a răspuns:

Ai fost tu in toane mai proaste atunci probabil. ma bucur ca ti ai revizuit atitudinea si ai revenit asupra deciziei de a pleca.

| fabiola a răspuns:

Nici sa nu pleci!

| tukhey23 a răspuns:

Ma bucur ca ai ramas.Ciudat de pe TPU, pleaca doar baieti? Sunt asa fete periculoase pe seit.hee hee

| tukhey23 a răspuns:

Ma bucur ca ai ramas.Ciudat de pe TPU,pleaca doar baieti?Sunt asa fete periculoase pe seit.. hee hee

| Kyky a răspuns:

Cine ti-a zis sa pleci? Ne bucuram ca te avem printre noi. happy

| larisa_8487 a răspuns:

laughingparerea mea ca k vrei doar sa taragi atentia! nu te baga lumea in seama destul?

| cribus a răspuns:

Asa te vreau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai pleci cand te intorci sa-mi iei si mie un pachet de tigari si o cola...mersitongue
P. S. L&M rosu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce bine ca ma iubesti, de cand asteptam asta, nebunatec mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nebundupatine nu iti cumpar tigari ca nu sunt sanatoase... daca vrei iti iau o bere si o tigara din aia de guma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav nu stiu cum se face dar am postat intrebarea fara intrebare....adica incomplecta fiindca mai trebuia scris:
Cine spune un banc bun? ca sa ne mai destindem ( dar nu stiu unde a disparut restul de intrebarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si uite asa, nu ne lasi tu sa ne plictisim. oare esti prieten cu contesa? si apropo de iubit, prefer totusi sa ma iubeasca o fata, insa daca vrei, uite, supersx s-a oferit voluntar. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legiuitoareowinking da imi dai bătăiță?big grin suna asa pervers si tentantlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Chiar vrei să stârnim admirație între rândurile participante?
Să nu pleci, că mă supăr și nu mai "vorbesc" cu tine!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

You people are weird..., or with too much humor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudore sa inteleg din discutia ta cu Legiuitoarea, ca voi doi va cam placeti? blushingbatting eyelashes devil tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro eu...no commenthee hee

| robotel a răspuns:

Super!happy