| Pisicuța a întrebat:

Maine am olimpiada la mate.Si ne-a dat profa de mate niste subiecte ceva de genu' de acolo si n-am inteles nimic. Mi-e cam frica[foarte] si ma puteti ajuta cumva sa scap de stresul si emotiile astea?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Si eu am tot azsi olimpiada pai e prima data cand emrgi si zici de mine cațs proasta eu am fost in fiecare an incepand cu clasa a 5-a pai nu e nimic scrii ce sti acolo...eu de 2 ori am tercut si mai departebig grin

| uǝʞɔıp a răspuns:

Stai acasa si pune intrebari pe TPU

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Mereu mi se intampla asa si totusi am trecut mai departe, iti sugerez sa participi la mai multe, ca sa te obisniesti! Mereu o sa ai emotii, dar incet scapi de ele! Acum nu-i nimic, dar incearca sa te obisnuiesti pentru alte examene...

| noob a răspuns:

Fumeaza si tu o tigara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o am tot azi, adica cum ar fi maine numai ca azi, pe 12laughing.
Pai gandeste te ca nu este ceva foarte serios,te duci,scrii ce stii si apoi pleci acasa si te culci ca a trebuit sa te trezesti devreme.
Daca stii, stii daca nu si mai bine, macar stii ca ai adunat experienta.happy
@Pissycutzza: pot sa te intreb de la ce scoala esti?batting eyelashes