| cristi27 a întrebat:

Maine am reexaminare ca sa imi redobandesc permisul de conducere(am permisul suspendat)are cineva idee cum este la aceasta reexaminare?

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta sad
iti tinem pumnii big grin

3 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Merge
probalaughing

| Ruxy a răspuns:

Nu cred ca o sa fie greu happy eu saptamana trecuta am dat sala si pot sa spun ca intrebarile sunt aceleasi ca pe site-ul politiei, drpciv.ro Intra acolo, fa-ti un cont si dupa ce faci cateva chestionare si o sa te acomodezi cu modul in care sunt formulate si prezentate... o sa vezi ca o sa fie ok. Bafta maine si sa auzim de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o testare cu 15 întrebări grilă.
Baftă multă.
Pa, pa.