| Stardust_8913 a întrebat:

Merge cineva la olimpiada de pedagogie de anul acesta? Sau aţi mai participat în anii anteriori?
E prima olimpiadă naţională la care particip şi aş dori să aflu mai multe detalii despre aceasta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.La mine e al 3-lea an in care particip. Pai tot ce ai de facut e sa inveti TOT. Daca sti nu va fi greu pentru ca scrii ce sti... daca esti in clasa a10-a sau a11-a vei avea doar 2 subiecte. Ne vedem la Slobozia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg.pai eu am invatat cu ajutorul profesorilor si sper sa fie bine.tot ce iti pot spune e sa ai incredere in tine si ceea ce faci, sa nu asculti pe nimeni orice ti-ar spune, ai incredere in tine insus.succes