| Barbiiiedoll a întrebat:

Merge sa scapi de acnee daca amesteci bicarbonat cu apa calda?
A incercat cineva?
Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!
Cumpara (ZINERIT) de la farmacie!
Eu cu zinerit am scapat de acnee.

| gingergirl1 a răspuns:

Si eu am incercat toate "chestiunile"posibile laughing
Ba cu argila, ba cu tot felul de masti, creme, ceaiuri laughing etc
Ca sa scapi de acnee trebuie sa ai o igena a fetei FOARTE BINE PUSA LA PUNCTwinking Adica trebuie sa ai mereu tenul curat
Si mie mi-au aparut cosuri prin jurul varstei de 12-12 ani jumate thinking
Si acum mi-au cam disparut...Eu iti recomand produsele de la nivea,sunt foarte bune,cel putin pentru minewinking Si inca ceva,ceaiul verde e deosebit,"distruge"toate toxinele din corp (care pana la urma ele cauzeaza aparitia cosurilor) si bonus ajuta si la slabit big grin
Si bineinteles ca poti incerca cu bicarbonatulwinking Mai poti sa iti faci o masca din galbenus de ou(batut pana devine ca o spuma), cu scortisoara, miere si lapte sau iaurt, e buna iti hidrateaza tenul si devine mai catifelat happy Sau sunt mai multe masti care le. poti incerca, poti sa te uiti pe internet
O seara buna :*

| LeeMinHo00 a răspuns:

Incerca si vezi daca merge.Eu nu am incercat.