| nikywillrock a întrebat:

Mergeam in drum spre casa si ma intrebam...Cum ajung soferii de autobuz dimineata la servici?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Intotdeauna m-am intrebat si eu asta: cum ajung la munca soferii, vatmanii, mecanicii de metrou? Doar o banuiala, cred ca au un autocar care trece prin zone apropiate si ii "aduna". Astept cu interes un raspuns concret de la cineva care stie.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai au oamenii si masini personale.Ca nu-i sofer numai pe autobuz

| ZEU93 a răspuns:

Probabil este un autobuz special (cursa speciala) care ii duce la munca happy

| BloodPrison a răspuns:

Pai se trezesclaughing si se duc cu taxiul sau cu masina lor, am un unchi sofer de autobuz si el merge cu masina lui, si-o lasa inj parcare si apoi isi ia autobuzul si se duce la munca

| YuukiYou a răspuns:

laughinglaughingmisto intrebarea! pai.gasesc ei cu ce sa mearga! pe jos, cu taxiul, poate cu alt autobuz. laughing

| Wally26 a răspuns:

Pai iau si ei alt mijloc de transport, sau seara cand se duc acasa, lasa autobuzu in fata casei/blocului si dimineata pleaca cu el de acasa!
sau se duc si ei dimineata cu taxiul sau masina sau chiar pe jos big grin

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai merg pe jos pana la servici si inapoi la fel. SAU Merg cu masina la servisi si o lasa in parcare, iau masina inapoi cand se intorc cu autobuzul la firmac (unde au lasat masina lor) SAU Merg cu autobuzul acasa si a doua zi merg la servici cu autobuzul inapoi laughing

| Th3B3st a răspuns:

Pai se trezesc devreme si merg la servici