| BezeaToxica a întrebat:

Merita sa dau banii pe o tableta? Vreau sa stiu daca joci in fiecare zii pe tableta timp de un an( sa zicem) o sa mai tina touch screenul?
Intr-un buget de maxim 400 lei m-am gandit la:
http://www.emag.ro/......DNXDJBBBM/

Ce pareri aveti? Stiti alta mai buna?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sincer sa fiu nu se merita sa dai bani pe o tableta.
Dar aceea tableta care mi-ai aratato pot sa spun ca e buna happy

| Florenta16 a răspuns:

Da, este buna, este firma romaneasca! Si da, daca te joci zilnic, normal ca tine touch-screenul. La telefonul, cele cu touch pe care le folosim zilnic, se strica asa repede touch-ul dupa un an? NU! Bine ar fi fost daca dispuneai de un buget mai mare pentru a-ti lua Asus Memo pad, dar este si asta foarte buna. Baftaa!