| troleibuz a întrebat:

Merita sa te muti in alt oras, unde nu cunosti pe nimeni, pentru un loc de munca?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Uneori sa o iei de la 0 poate sa fie foarte benefic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde. Acea persoana, ce vrea cu adevarat?

| Freya1 a răspuns:

Merita sa ai o viata noua oricand.Mai ales cand cea de până acum nu te mulțumește.

| oglindasultanului a răspuns:

Conteaza ce-ti ofera locu de munca, si ce pierzi plecand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești țeapăn psihic da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de oraș. Ca răspuns sigur: da.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă este și iao_o acolo da merita totul numai ia sa fie acolo ma duc ori unde in lume după iao_o

| Eisenheim a răspuns:

Nu merită,dar eu am făcut-o,și în câteva luni am învățat localitatea, obiceiurile sa zic așa,m-am obișnuit,uneori ai de ales,îți faci calculele,cauți job in localitatea ta, dar și în altele, te duci un pic in viitor cu gândirea, și s-ar putea ca hotărârea finală sa fie Da, mă mut in alt oraș, pentru că în orașul meu nu am nici un viitor happy