| Criiss16 a întrebat:

Metalica sau Heavy Metal? Eu Metalicabig grin.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Opaa Dudu ascultam Beethoven?hee heema bucur pentru tinelaughing
Hai sa zic si eu Vivaldismug[stiti voi, roscatu` ala care a fost si preotwinkingbig grin]
Io zic Metalicahappy...

| Dorinel a răspuns:

Beethoven

| Swabia a răspuns:

Metalica si Heavy Metal!

| Munchkin a răspuns:

Din câte ştiu, nu exisă o formaţie numită "Heavy Metal", iar Metallica se încadrează în genul "heavy metal". Dacă ai fi întrebat Metallica sau Iron Maiden, ţi-aş si răspuns Iron Maiden XD. Metallica sunt cam fiţoşi, au câteva melodii bune ce-i drept, dar sunt cam fiţoşi. Oricum, nu mă prea omor eu cu heavy metalul. Prefer power metal, symphonic si goth metal. Oh, şi alternativ. big grin

| dudu_4306 a răspuns:

Ayrwen ai aceleasi gusturi ca si mine.big grin

| valyutzu a răspuns:

Metalica

| . a răspuns:

Metallica e o trupa. Heavy Metal e un stil. Nu ai cum sa le compari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megadeth. Metallica e slabuta. Mustaine facea toti banii smug.

| Senium a răspuns:

Eu cred că, ceea ce ai întrebat tu, nu are sens.
Cum să-ţi zic...Metallica au fost buni. Spre exemplu, primele patru albume au fost destul de bune. Acum au cam dat-o-n bară, dar asta e. Revenind la '' Heavy Metal''...cum a zis şi Ayrwen, nu cred că există vreo trupă numită aşa, HEAVY METAL. Şi pe lângă asta, nu poţi face o asemenea comparaţie (ex: ce părere aveţi de PINK FLOYD? sunt mai buni decât Metallica?)
Anii diferă, genul muzical diferă...
Nu-mi lua vorbele pe ca pe ceva răutăcios, simplemente, am spus doar ce am crezut...