| Jambooja a întrebat:

Metin2 Private Server.
Nu gasesc o categorie care sa aiba legatura cu intrebarea mea, insa vreau sa va rog sa imi raspundeti intrebarii urmatoare daca cunoasteti exact si nu sa va dati cu parerea.

Am un server de Metin2 Privat si as dori sa fac ItemShop, unde sa includ contul meu bancar pentru achitarea platii de catre jucatori pentru diverse iteme. Ma puteti ajuta? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu sa faci item shop dar sa'mi iasa si mie ceva ...contact la YtzaA pe metin2united

| alexuta233 a răspuns:

Salut crezi cami poti trimite si mie severu privet?happy daca se poate dau eu fundalaughing cautama pe id-ul biscuitele_meu laughing e un id facut la bajocura dar ma rog.Multumes

| LeaveMeAlone a răspuns:

YtzaA te rog lasa o adresa de contact(messenger, skype, etc)pentru a discuta despre item shop.happy