| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus cineva, ca cica de anul viitor s-ar face armata iar, s-ar relua reincartiruirea ca pana in 2007.
Este adevarat ca de anul viitor se face armata? Sau afirmatia este gresita.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Din surse neoficiale se r spune ca da si stii cum este cam ce se aude se face desi ei spun ca nu e adevarat. dar ce tara din lume mai este fara armata? macar profesionista. a noi un cadru militar are 12 mil salariu si daca vine cineva peste noi ii baga la inaintare, daca tot sunt de sacrificiu macar da le acolo un salariu mai bine nu bataie de joc