| LordCristobal a întrebat:

Mi-a venit in minte o intrebare de ma buseste rasul.
Ce fel de politician ar fi Verginica Vaca Grasa? Unul corect sau corupt?
Si ce orientare politica ar avea? Ar fi liberal,conservator,socialist, comunist sau nationalist?laughing))
Si ar rezista in politica avand in vedere ca da cu pumnul in masa de multe ori?laughing))

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cred ca ar semana cu victor ponta, nu stiu virginicavacagrasa daca asa ar fi, dar ponta iti lasa impresia ca este un om foarte de treaba, iti lasa doar impresia!

eu altceva va intreb pe voi, orecum retoric, de ce la astfel de intrebari nu se inghesuie userii si useritele cu vechime sa raspunda, dar de altfel sunt nelipsite raspunsurile pe care le dau fata de intrebrile tuturor limitatilor care posteaza la categorille adolescenti, dragoste si sex, conversatii? acolo apar zilnic niste intrebari de o enorma penibilitate si userii nostri cu vechime se inghesuie sa raspundawinking

| LordCristobal explică (pentru Simpatic):

Ai pus foarte bine problema.In cazul meu multi useri vechi au o ciuda pe mine ca le mai dau peste nas uneori cand vorbesc prostii si astfel nu au chef sa raspunda la intrebarea mea.
Dar e mai usor sa raspunzi la intrebari irelevant si sa faci scor mare decat sa raspunzi la o intrebare buna care iti da de gandit.

| Simpatic a răspuns (pentru LordCristobal):

Ai dreptate, referitor la scor si clasament eu sunt de acord si cred ca si alti useri mai noi cat si mai vechi ar fi, sa scoatem clasamentul, sa vedem atunci mai intra acei useri care de ani de zile intra aici si scriu doar pentru acele puncte?
e foarte adevarat ca si eu de 2 luni sunt activ si scriu mult, dar unii o fac de ani de zile...
sa vedem daca nu va mai exista un clasament si punctaj, VOR MAI INTRA EI AICI SI DA RASPUNSURI? sau in lipsa acestei validari si statut (in mintea lor se cred cineva) se vor simti lipsiti de importanta in acest caz al dezactivarii clasamaentului si nu vor mai intrawinking

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Scenariul si postarile Vergenicai sunt doar in mintea lui.
nu cred ca s-ar baga in poolitica decat dacaar exista Ministerul Comediei.

| SuNaM a răspuns:

Pai gandeste-te la Sosoaca si ai raspunsul la intrebarea ta.

| LordCristobal explică (pentru SuNaM):

Nu s-ar potrivi Verginica in partidul Sosoacai, eu mai degraba il vad la USR sau in partidul lui Ciolos, din ce posteaza as zice ca e un libertarian.

| ILoveBlackCats a răspuns:

In politica ar rezista, dar masa sigur nu.