| RosaliaOriginala a întrebat:

Unde a disparut verginica vaca grasa? Si rosalia

9 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Verginică e pe-aici dar a supărat împărăția și e ținut într-o celulă la subsol... laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Nu chiar, eu acus vreo 2 ani am avut 2 conturi si imediat am fost depistata si pusa la punct ca sa sterg contul sau imi sterge adminul.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu sunt aici din 2015 februarie deci de 8 ani am acest nume tu esti aici doar din 31 dec 2022 si inca tu comentezi? Nu-ti face cinste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-e dor de Rosa? happy
Chiar o iubiți pe Rosa asta? happy

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, eu o iubesc pe Rosa, dar ea nu mă bagă în seamă că e îndrăgostită de altcineva. Altcineva care nici pe ea n-o bagă în seamă. laughing
Și nici măcar nu pot să dau acatiste, că acel altcineva are pile mari sus, sus de tot. laughing

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Tu ești favorita mea, apropo îmi plăceau întrebările ei extrem de bizare și ilogice

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Awww! :D Sărâ' mâna! :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Really? rolling on the floor)
Păi vezi ce putere are un preot? happy

Dacă nu merge cu acatiste la Ăla Alb, încearcă cu găini și cine știe ce o mai cere, la Ăla Negru. laughing)

| RosaliaOriginala explică:

Uita te la intrebarile mele, cum sa fiu eu