| shane_9616 a întrebat:

Mi-am facut un blog si am postat pe el un fragment dintr-o poveste scrisa de mine. Va rog cititi si zicetim ce parere aveti dau funda :D mersi vreau cat mai multe pareri http://dresms.wordpress.com/ acesta e blogul

Răspuns Câştigător
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Este un blog foarte interesant, dupa primele 6 randuri deja nu m-am mai putut opri din citit, si nu glumesc este interesant si iti zic sa continui sa scrii in blogul tau.Sa ma anunti cand ai mai scris ceva interesant si astept ca de data asta sa fie si mai palpitant. Ceao.

3 răspunsuri:
| vivigirl a răspuns:

Wow! Ai talent love struck. Ma impresionat tot ceea ce ai scris tu acolo si cat de trist e. sad. Inceputul mi-a placut cel mai mult love struck.

| Nutzu03 a răspuns:

Foarte impresionant Multumim ca nei povestit sa invatam si noi din greselile altora not worthy respect esti o femeie pe care multi ar dorio langa ei sau ceva de genu o sa fi o mama grozava nu te mai plange o sa fie foarte frumos sa vezi cum creste alex ala micu si totate alea ai taota viata inainte eu nu stiu big hug poate te ajuta mult succes fi puternia! multan ca ai citit te salut paaa :*

| Nutzu03 a răspuns:

Oarte impresionant Multumim ca nei povestit sa invatam si noi din greselile altora not worthy respect esti o femeie pe care multi ar dorio langa ei sau ceva de genu o sa fi o mama grozava nu te mai plange o sa fie foarte frumos sa vezi cum creste alex ala micu si totate alea ai taota viata inainte eu nu stiu big hug poate te ajuta mult succes fi puternia! multan ca ai citit te salut paaa :*