| Andreea1119 a întrebat:

Mi-am instalat Counter Strike 1.6, m-am jucat o perioada buna de timp si acum cand am intrat, mi'au disparut toate serverele care le-am bagat eu si daca incerc sa bag vreun server imi apare o stema in stanga lor, iar cand intru pe server nu pot face nici o miscare...ma poate ajuta cineva?
P.S L'am si reinstalat si tot asa merge...

1 răspuns:
| OmuCareInteraba a răspuns:

Dacă este piratat e posibil să se fi șters key bind-urile. Du-te la options, apoi la keyboard, și apoi apasă pe butonul din stânga-jos pe care scrie Use Defaults.