| creta a întrebat:

Mi-am uitat parola de la mail si intrebarile de sigutanta da am adrese pe alte site-uri de pe adesa de mail. pot cumva sa aflu parola sau sa intru iar in adresa de mail fara sa stiu parola?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Fara sa raspunzi la intrebarile de siguranta nu se poate si fara parola nu poti accesa contul.
Totusi mai ai o sansa daca ai salvat parola cand te-ai logat...la firefox\unelte optiuni\securitate\parole salvate\arata parolele.

| bluexaren a răspuns:

Ai bagat numarul de telefon? daca da, folosestel!

| Vokial a răspuns:

Ai pierdut contul ala de mail! cauta, poate ai dat 'salveaza parola' pe vreun pc de pe care te-ai logat, alta sansa nu ai.