| anonim_4396 a întrebat:

Mi-e dor de vechile Disney Chanel si MiniMax. Cand eram mai mica erau desene gen Brandi si mustacila, Kid vs kat, Bibi Blocksberg, Zambetul lui Sharon, Spioanele, Tom si Jerry, Scooby Doo, Powerpuff girls, era si ceva emisiune cu broscute (nu mai stiu numele) si muuulte altele. Erau super! In ziua de azi apar numai seriale si desene noi cu copii smecheri
, prea iubareti si bogati de care nu ne pasa, seriale ce se repeta un episod de 10 mii de ori, spre seara vin emisiuni de copii mici plictisitoare, insa cele vechi, faine, amuzante, dispar pe veci! Voua nu va este dor?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna. happy
Sincer, imi este foarte dor de momentele acelea cand veneam de la scoala, aruncam ghiozdanul pe unde apucam si saream in fata televizorului, ca sa urmaresc '' Copiii de la 402 '', ''Kid si Kat '' si multe altele...sad
Ce vremuri! Vrem vechiile DC si MiniMax inapoi!

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Cand eram mica imi era dor, acuma nu ma mai uit.
Fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e dor de Fox Kids şi Jetix.Ar fi singurul motiv pentru care aş deschide tv-ul.

| TheRealDaniel a răspuns:

Imi era dor cand eram mai mic insa acum nu imi mai pasa asa de mult, dar le poti descarca de pe internet.

| burastefan a răspuns:

Inca mai sunt si sunt acelea de 5 ani incontinuu