| kidda97 a întrebat:

Miley Cyrus vs Avril Lavigne?

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Logic Avril Lavigne big grin

Răspuns utilizator avertizat
| LostInDreams a răspuns:

Oricat de mult mi.ar placea noul stil "cyrus", Avril L a fost din totdeauna cantareata mea preferata si asa o sa si ramana.Asta nu inseamna ca Myley nu imi place(mai ales acum cu noul sau look de fata rea, o adorbig grin). Aleg Avrilhappy

| nutty a răspuns:

In primul rand, miley canta pop, iar avril punk/rock. avril are mult mai multa experienta in cantat si are o voce geniala, ceea ce nu pot spune si despre miley. Personal, o prefer pe avril, pentru ca imi place stilul ei, si imi plac si melodiile foarte mult. peace sign

| Pisicuța a răspuns:

Miley Cyrus :X
Nu-mi pasa ca si-a schimbat stilul ea a fost vedeta mea favorita,
ceilalti sa zica ce vor despre noul ei stil, in fine doar nu putea sa stea asa toata viata, in plus e adulta deja, are 18 ani, deci poate sa faca ce vrea acum, daca avea 14-16 ani mai ziceam, da acum nu poti avea nici o scuza pentru faptul ca "e prea tanara" pentru a face asemenea lucruri.Fie ca se va schimba din nou ea va fi preferata mea mereu happy

| anduta160 a răspuns:

Avril Lavigne.

| justme_2012 a răspuns:

Avril Lavigne cu sigurantawinking
e mai normala decat Miley Cyrus aia
parerea mea:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci multe raspunsuri?smug

De la mine

Niciuna din ele.big grin

| TEIRAU a răspuns:

Pana si mie imi place avril, are mel destul de simpatice