| Decebal a întrebat:

Muzica clasica nu va plictisit?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Recunosc ca nu ascult, insa atunci cand eram mai mica ascultam deseori.Nu m-a plictisit, Anotimpurile fiind mereu piesa mea preferata, pe care nu ma saturam niciodata sa o ascult.

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Niciodata. E singurul gen de muzica pe care il ascult ca sa ma linistesc, sa-mi treaca vreo durere de cap, sau, pur si simplu, sa-mi bucur sufletul.

| Bacemi a răspuns:

Nu. Nu ascult mereu dar cand ascult imi place. E ceva frumos.

mira
| mira a răspuns:

Daca ai fost preocupat de propria educatie muzicala, nu mai poti concepe viata fara sa asculti in anumite momente muzica clasica.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Te poti plictisi de asa ceva? http://www.youtube.com/watch?v=rNUOIzCeSIY

| daniDeeDee a răspuns:

Nu prea ascult muzica clasica... happy

| marcel_5462 a răspuns:

Nicio data nu o sa ma plictiseasca muzica clasica, aveam de gand sa ascult rock dar daca tu ai spus ca debilesti nu mai am nici un motiv sa risc.pa, sa auzim de bine

| lavyBandB a răspuns:

Mai eu ascult muzica clasica atunci cand citesc, sau vreau sa ma cufund intr-o stare de neantizare...si merge.Revenind la intrebarea ta, nu ma plictisesc.

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Nu imi place deloc muzica clasica.

| NadyPorahy a răspuns:

Pai nu prea m-a plictisit adica mai ascultam inainte si cateodata mai ascult si acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa asculti nu te plictiseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ce m-ar plictisi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a plictisit. imi place sa ascult seara cand ma bag la somn happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea m-a plictisit adica mai ascultam inainte si cateodata mai ascult si acum.

| andreiboss31 a răspuns:

Nu ma plictiseste niciodata muzica clasica.