| Oltean_Andrei_1990 a întrebat:

Ninge! Ce zapada mare e la Cluj. La voi in oras este zapada?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La noi doar ploua.Galati.

| Musique a răspuns:

Yap :X
Ninge de aseară fără încetare.

| Demise a răspuns:

Sunt din Iaşi şi acum nu mai ninge. Este zăpadă dar nu foarte mare. happy

| Mangustă a răspuns:

Daa, ieei, zapada hai sa sarim in jos de fericire si sa incepem sa mancam zapada galbena.

| LenaleMinato a răspuns:

La mine a nins aseara dar apoi s-a transformat in ploaie, asa ca ploua in continuu crying

| PotatoMustDie a răspuns:

Da, dar e destul de putina.

| BluishAngel a răspuns:

Ohohooo happy S-a facut zapada aproape de genunchi.Si maine nu se face scoala big grin Este super.Zapada este pufoasa si miroase deja a sarbatori happy

| Never4ever a răspuns:

Nu.Vreau si eu sa ningaacrying

| LaNaibaa a răspuns:

Nu sad

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

In Bucuresti... nu, nu ninge. laughing

| fetelerebele a răspuns:

Daa si inca cat

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

C bine ca la voi ningeee.La noi a nins aseara frumos, dar cum a raspuns cineva mai jos, dupa aceea s-a transformat in ploaie.

| lusinda99 a răspuns:

Nu.Vreau si eu zapada crying