| HorizonZero a întrebat:

Nu am mai fost de ani buni pe TPU, mă simt oarecum nostalgic :') care sunt cele mai bune amintiri ale voastre de pe acest site?

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Aici mi-am găsit cel mai bun prieten al meu.Dar când m-am înscris eu pe site, parcă erau întrebări cu mai multă esență.Nu am mai găsit nici eu userii de atunci, mi-ar fi plăcut mult să schimb câteva vorbe cu ei.Era o doamnă foarte matură, cu sfaturi bine.Greece12,sau cam aşa avea numele.Şi eram toți prieteni atunci.Eu mi-am găsit prieteni aici, care am ieşit cu ei şi în viațaviață reală.De pe vremea cu Yahoo Messenger/versiunea veche, când îți trimetea cineva pupici şi se auzea cu sunet.Ce timpuri... oare îmbătrânim noi? De pe vremea când încă se mai scriau scrisori.Un băiat a călătorit cam 300 km (dus), să vină şi să mă vadă.Eu chiar am amintiri frumoase de aici, de pe Tpu.Acum,oamenii par să nu mai fie chiar atât de sociabili...

| whatevernvm a răspuns:

Caterinca din 2016 cel mai probabil

| RAY a răspuns:

Comedia cu sectancti = multi kamarazi numai intra de ambele parti, fetele, uni tampiti care fac heate, te jignesc si dau ignor, discuti intelectuale cu uni useri

| SilentRain a răspuns:

Hmmmmm, amintiri pe TPU... greu de spus, cred ca ceva caterincă