| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca intrebarile astea sunt stupide? http://www.tpu.ro/site-users/questions/

Răspuns Câştigător
| caractere a răspuns:

Link-ul va duce pe propria pagina, la propriile intrebari happy pe fiecare in parte!

4 răspunsuri:
| StefanutzDz a răspuns:

Mda ce inteligenta esti bv.Auzi poti pleca de pe TPU pentru ca pui si u niste intrebari de se pisa lumea pe ea de ras asa ca bie biewinking

| stefan97nic a răspuns:

Uite in loc sa cauti intrebari stupide.Sincer nu ma supar ca sunt ale mele intrebarile pe care le-ai selectat, dar nu stiu ce cauti tu pe TPU intrebarile stupide ale unor membri sau incerci sa oferi ajutor celor care iti cer.Stiu ca nici eu nu am ajutat multa lume si poate uneori raspunsurile mele au fost stupide. Sunt multi oameni pe site-ul acesta care ii ajuta pe oameni si ii felicit pentru asta, bv lor.Stiu ca eu nu insemn prea mult pentru site-ul acesta dar nu stiu ce cauti tu pe acest site.

| stefan97nic a răspuns:

Adica eu vad intrebarile mele si tu le vezi pe ale tale?

| TPx a răspuns:

Da!