| RAY a întrebat:

Nu este de ajuns sa scrii surori tale la multi ani pe Facebook si atat?

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să îi iei şi cadou.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Nu e in ro

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

I-l dai când vă întâlniţi.
Sun-o şi spune-i LMA.
Pe Facebook mi se pare superficial.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Adica tot anul traiti pe Facebook si apoi cica Facebook devine ceva superficial

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca ai o relatie apropiata cu sora ta, cred ca un telefon ar bucura-o mai mult.

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Dacă tu şi sora ta trăiţi pe Facebook presupun că e de ajuns să îi scrii pe Facebook.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Ai dreptate

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Eu intru rar, m-am referit la modul general, dependenta de tehnologie

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Uitasem de generalizările tale.

| Dismally a răspuns:

In nici un caz, la multi pe Facebook ii scrii doar unei persoane pe care nu o cunosti. Ar trebui sa o suni macar daca nu te intalnesti cu ea.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Reao, esti o pisica rea

| mentholinks a răspuns:

Cam aiurea. Mai bine o suni. Daca nu ai bani de telefon mai poti sa o suni pe Facebook, eventual apel video.

| Catrice a răspuns:

În loc sa faci foamea câteva zile și să-i trimiți cu avionul ceva...