| LiLu a întrebat:

Nu inteleg un lucru, am acumulate 8194 puncte. la ce sunt folosite acestea?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Le tii in vitrina, le mai stergi cand se depune praful, daca e cazul...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru a urca în clasament și eventual a deveni expert TPU prin răspunsurile câștigătoare, folositoare, inteligente.
Pa, pa.

| ellai a răspuns:

Multi au pus intrebarea asta : ce fac cu punctele acumulate, la ce ma ajuta sa fiu expert? etc.cred ca punctele folosesc doar sa arate la altii munca ta de pe TPU rasplatita cu aceste puncte.cu cat ai mai multe puncte inseamna ca ai ajutat mai multa persoane. poate pe unii ii ajuta la orgoliu tongue

| selef a răspuns:

Poti sa ...................raspunzi in continuare.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Succes in continuare...eu am 96000...

| claudya a răspuns:

Sunt folositoare si vei vedea in curand de ce