| Badea_Claudiu_1993 a întrebat:

Nu pot sa bag id noi in lista si daca cineva imi da cerere de adaugare dau accept si mi-l baga in agenda de adrese si nu pot sa-l salvez in alt grup astept si dupa aia imi zice sa incerc mai tarziu. am incercat dar degaba am incercat si a doua zii si tot nu merge ce trebuie sa fac va rog mult sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Da si la mine se intampla din cand in cand acelasi lucru!
dupa parerea mea sterge aplicatia de mess si reinstaleazo, eu asa am facut si imi merge succeshappy

| Badea_Claudiu_1993 explică:

Adica sa dezinstalez meesengerul si dupa aia sa-l instalez din nou si dupa aceea va merge?