| Aniela2777 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa incep, am niste intrebari mai ciudate, si o sa spuneti : "Doamne, ce intrebari pune si asta, La ce se gandeste, E nebuna", da. deci:
1.Cum vi se pare spiritismul, credeti in asa ceva?
2.Cine imi poate recomanda niste carti, care au ca subiect: Spiritism, Vrajitorii(Vrajitoare), intamplari fantastice din lumea de dincolo, Posedatii de satana, Fantome, Vampiri, Puteri magice/ciudate/neobisnuite/paranormale. >>Funditahappy

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Buna.

1. Da. Sa zicem 60 % cred
2. Nu stiu carti dar uite un site interesant.
http://www.spectrulrealitatii.ro/

Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Contacteazama la deadnote_kira am o carte de vraji in romana (funda?)

| VvladCobianu a răspuns:

1 nu cred 2 nu cunosc

| Miяu a răspuns:

Eu recomand "Jurnalele Vampirilor" -> nu prea e cu muulta "violenta"...

Am mai citit carti de-ale lui Aghata Christie ( Crime )

1. Ciudat, dar totusi cred... nu pot explica de ce...

| Doddel a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la diferite librarii. o sa stie ce sa-ti dea

| Doddel a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la diferite librarii. o sa stie ce sa-ti dea

| Razvan a răspuns:

La bibloteca e o intreaga sectie cu tema asta
Pe mine nu ma atrage domeniul.Eu sunt mai asa, Toma Necredinciosul.Pana nu vad, nu cred.Cand prindeti o fantoma, un vampir, un drac ma anuntati sa vad si eubatting eyelashes
Desi draci e posibil sa gasitithinking