| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Nu va enerveaza prostii care cred ca sunt destepti?

12 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Ba da chiar foarte mult :-l

| thegatekeeper a răspuns:

"Enerveaza" e prea mult spus, in cazul meu. Ma irita persoanele care se cred intelectuale sau cei ce cred ca au intotdeauna dreptate, stiu totul etc. Ceea ce este si mai frustrant este ca nu-i poti convinge in niciun fel ca nu au dreptate sau ca nu sunt asa, fiindca nu accepta niciun argument rational, ci o tin tot pe-a lor, continuu. Oricum, este mult mai simplu sa ignori sau sa eviti astfel de persoane, nu are niciun rost sa ii contrazici si de obicei, nu duce nicaieri.

| Mădălllinna a răspuns:

Categoric... Si ce putem face?! Sa nu ii mai luam in seama happy Viata este prea scurta sa mai bagam si prostii in seamawinking

| mgtow a răspuns:

Eu ignor prostii si proastele din TPU in rest cu lumea reala nu am treaba deloc ma inteleg de minune si cu cativa utilizatori de aici desigur.

| XmimiX a răspuns:

Da normal.

| BiTW a răspuns:

Hmm, nu pot zice că mă enervează având în vedere că știu foarte bine cât îi duce capul. Mă deranjează prezența lor în jurul meu, însă de obicei prefer să-i umilesc din câteva vorbe, să-i las fără replică, și să merg mai departe. Prostia nu are medicament, prin urmare nu are rost să te pui cu ea, mai ales că s-a dovedit în cazul multora că poate fi și.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Ma amuza.

| bunicisibuni a răspuns:

Da.

| Roxxanne a răspuns:

Ba da

| eluveitie13 a răspuns:

Sigur ca da. pe oricine enerveaza

| XoXoAlee a răspuns:

Foarte tare. e chiar enervant sa vezi cate un prost ca se crede destept si important

| c0ton a răspuns (pentru XoXoAlee):

Corect. Daca se cede dstept sa dovedeasca