| MeisterSchnitzel a întrebat:

Nu vi se pare absolut penibil ca președintele Academiei Române să fie un fost securist?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi că el nu-i conștient boss? Nu-și știe faptele și cum a ajuns el sa fie președintele academiei? Pile sfori aranjâri mutari iau tras pe alți și l-au pus pe el căci asta le împlinește lor toate infracțiunele pe caree au între ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vezi ce vilă își ridică domnul Iohannis de cate milioane de euro oare de unde sunt bănuți? pardon banii "cinstiți"care din ei nu este supus și vânduți? care din ei nu este corupt și își vând dosare între ei pe bani grei nu cate mi de euro. sute de mii de euro ...toți sunt aliați nai sa vezi sa se vândă între ei căci dacă unul din ei sa iau vândut l-au eliminată din gașca nu vezi ce filme da șoșosoacâ? minte populația și joacă teatru în prostie și după o săptămână apare în carusele de copii mici și nu-i vine se cred că o tine trenulețul cu locurile de 2 persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia sunt corupți Academiei Române cu dosare și spălare de bani... pardon "banii cinstiți"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți ce vine din urma lor sunt ai lor și slabe grav de rău șase ca unul dintre ei sa aibă frică lui Dumnezeu cu Adevărat și să pună România în picioare slabe șanse grave rău de tot să iasă din "oamenii"ăia oamenii care își iubesc țara și poporul cu Adevărat și nu-i poate corupe nimeni cu nici sumă sa nu se lase vânduți și corupți pentru averi și spălare de bani investiții în Cazinouri Păcănele Aparate Pariuri Sportive n-au zis că le vor elimina? de ani de zile spune și minte populația de ani de zile ies și ne mint pe fațâ ce au făcut? au vândut țara și urma și lor tot la fel vor face sau mult mai rău va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uiâte de idolii ce exemple ce valorile au tineri copii din țară vezi vreo lumină în întunericul in care íi aruncă nenorociți ăștia? toți drogați toți drogurile sau răspândit în buzunare la absolut toți sunt mai consumate că orice țigări și băutură de pe lume toți copi ăștia tineri în ziua de azi au ajuns grav rău și cum sa nu cadă copii ăștia pe mâna urmașilor lor? cum sa nu cadă? cum să nu-și bată alți joc de ei să ajungă vai de capul lor cum? când în țară sunt droguri când în țară interlopi fac legea în țară muzica este vai de morți ei că numai muzica nu-i ce este la ora actuală cu "artiști"valorile""puerile "Românie nu vezi cum sunt lichidați interlopi cu suspendare la domiciliul si ei au ca fapte omor bani cu camătă minore forțate abuzate sa întrețină relații sexuale cu ei si ei fac 2 luni de pușcărie si ies toți iar la vânat copii cum sa mai fie vreunul capabil de cea bun când țara este condusă de vedetele României si interlopi la emisiunile tv de ani de zile de ani de zile același rahaturi același prosti numai carnal dezbrăcați înjurături interlopi copii la 15 ani care fac copii minori răpite altele bătute de propi lor părinți fug de casa cu frică sa nu fie bătuți si ajung pe mâna interlopilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și urmași lor la fel vor face ce naște din satană satană rămâne.

Ce naște dintr-o mamă cu frică lui Dumnezeu cu Adevărat om române.

| Lupică27 a răspuns:

Doar atat te deranjeaza? Sunt infiltrati in toate institutiile si ministerele, DGPI e fosta unitate doi si-un sfert, colcaie de securisti.

| Standt a răspuns:

Ce are una cu alta? Tu stii ce activitate are Academia Romana?

| LisaJulie a răspuns:

Dacă ai știi cati securiști și copii de securiști sunt la putere în România te-ar șoca

| MistarGoGu a răspuns:

Ce mai este penibil sau JENANT in Romania? Daca o luam matematic ne mai trebuie 35 - 40 de ani pana o sa dispară fizic *( prin DECES ) CAM toți securistii inclusiv cei care erau tineri la momentul " Revolutiei ". Problema ca ei au urmasi CAM cu aleleasi " apucaturi " sinistre : minciuna, hoția, vanzarea de aproape, lăcomia fara margini... deci? Mulți tineri din politica de azi sunt urmasii LOR!