| Patry_2936 a întrebat:

Numai pentru fete: Cei mai atragatori barbati sunt barbatii din zodia:

Berbec?

Taur?

Gemeni?

Rac?

Leu?

Fecioara?

Balanta?

Scorpion?

Segetator?

Capricorn?

Varsator?

Pesti?

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Crede-ma, "cei mai atragatori barbati" n-au deaface cu zidiile!

| 愛日本 a răspuns:

Scz dar esti cam prostutza, laughing chiar nu conteaza zodia... laughing exista barbati in zodia cutare care nu sunt deloc atragatori, care sunt mia putin atragatrori sau deloc atragatori. Depinde doar de personalitatea lor nu de zodie straight face

| MaeRi a răspuns:

Nu conteaza zodia,pe mine daca ma trage un baiat prin felu cum arata sau se comporta nu am sa ghicesc ce zodie este si zic ''e zodia aia'',insa daca consideri si de zodie, eu zic ca fiecare are ceva ce te atrage, daca vrei sa vezi la feicare zodie ce te atrage intra aicea:
http://astromagia.radiolynx.ro/......-atractiv/

| Anduciu a răspuns:

Habar n-am.Nu l-am intrebat pe fiecare baiat de care am fost/sunt atrasa ce zodie e.

| Papusik a răspuns:

Parerea mea e ca cei din zodia Taur, Leu si Fecioara love struck sunt atragatori.
Stiu din propria experienta :d.

| PupicelT a răspuns:

Taurii fara niciun dubiuuuu :X

| StarMagda a răspuns:

Pai nu stiu exact.Eu sunt fecioara si stiu ca nu multa lume agreaza fecioarele big grin Chiar nu stiu de ce laughing Eu am doar 13 ani si nu am avut prieten pana acum dar mi se par tare draguti cei din:Rac si fecioara.
Si cei care zic ca zodia nu conteaza.Voi cum credeti ca s-a decis pentru fiecare zodie o ''schema'' a personalitaii ei? Adica voi credeti ca s-a trezit unu' sa spuna ca cei din rac sunt sensibili si cei din berbec energeci? Nu! S-a observat la mai multi oameni din aceiasi zodie un anumit fel de comportamnet,de gesturi,idei, dorinte, etc si asa s-a hotarat.Nu ati observat ca mai toti Leii adora sa fie laudati sau ca cei din Fecioara sunt criticari?
Eu chiar cred in zodii si cei care nu cred inseamna ca nu vor sa creada pentru ca nu au cercetat si nu pot sa inteleaga exact ce inseamna zodiile,planetele, astronomia, etc.

| ZapaciLaa a răspuns:

Leu Gemeni si Varsator

| moonlight2134 a răspuns:

Eu cred ca gemenii si scorpionii laughing))

| AdRihanna a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza ce zodie e...conteaza ce gusturi are fiecare...

| AdRihanna a răspuns:

Nu conteaza zodia...conteaza ce gusturi are fiecare...winking

| TiMeIuSh a răspuns:

Parerea mea este ca cei din Taur si Sagetatorlove strucklove struck i-am incercat pe amandoi super atragatori si saruta binesmug