| Ady3835 a întrebat:

Numerologie
Magicianul si un spectator oarecare, scrie fiecare cate un numar din 3 cifre pe o bucata de hartie si o inchide intr-un plic. Magicianul schimba plicul cu spectatorul si fiecare citeste numarul pe care la scris celalat, dar se va constata cu surprindere ca ambii au scris acelasi numar.

Cum e posibil sa ma gandesc a acelasi numar ca si magicianul? Am vazut si la Romanii au Talent... funda cine stie plsss

1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Bvo