| Deeza a întrebat:

O intrebare in legatura cu siteul TPU. Ce preferati, sa puneti intrebari sau sa raspundeti? Stiu... e o intrebare foarte profundalaughing Cat mai multe rasphappy

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa raspund.Intrebari pun numai cand am inspiratiehee hee

| Bacemi a răspuns:

Eu prefer sa raspund, sa stiu ca pot fi de ajutor pentru cineva. Nu prea am pus intrebari si daca am pus foarte putini au fost in sensul ca aveam nevoie de ajutor cu ceva.

| Barajag a răspuns:

Intreb si totodata raspund pentru a ajutahappy

| fluturas a răspuns:

Sa raspund love struck
ca intrebari de pus nu prea am confusedbig grin

| JeSa a răspuns:

De fiecare dată am preferat să răspund, iar de întrebat doar când am vreo nelămurire.tongue

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Prefer să răspund şi să păstrez pe cât posibil scopul iniţial al site-ului. Ajut dacă cineva are nevoie de ajutor, iar în momentul în care mă confrunt cu o problemă şi cred că cineva de pe site m-ar putea ajuta pun o întrebare.

Shin
| Shin a răspuns:

Eu doar am raspuns happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Amandoua, dar cele mai multe sunt raspunsurilewinkingpaa

| Catalion a răspuns:

Sa raspund, pentru ca nu pun intrebari doar asa de dragul de a pune o intrebare sau de a aduna puncte.

| hamsterx a răspuns:

Mie imi place mai mult sa raspund, sa ii ajut pe ceilalti! cand o sa am si eu o nelamurire o sa pun cu siguranta si intrebari, momentan nu prea am pus.
tu?batting eyelashes

| Anca a răspuns:

La cate nedumeriri am eu in capul meu ar trebui sa pun intrebari nonstop laughing

Dar ma rezum la cateva, fara sa scriu romane big grin si imi place sa si ajut cand pot.
Raspund doar cand vorbesc din proprie experienta. In rest nu-mi place sa dau cu presupusu din carti sau povestile altora.

| vyo a răspuns:

Sa raspund.

| Sniper a răspuns:

Eu prefer sa raspund, decat sa pun o intrebare si sa mi se degajeze de la subiect.

| raisssa a răspuns:

Mie imi place sa pun intrebarilaughing

| adydassler a răspuns:

Imi place sa raspund, dar cand nu stiu ceva pun o intrebare pe TPU si ii gasesc raspunsu datorita utilizatorilorwinking

| sergiu a răspuns:

In cele mai multe cazuri imi place sa ajut dand raspunsuri. De intrebat nu prea am ce sa intreb, iar daca se intampla sa am vreo intrebare atunci incerc sa caut raspunsul pe google. Daca nici asa nu reusesc, atunci va intreb pe voi happy

| Ofiintă a răspuns:

De obicei pun intrebari cand am cea mai mare nevoie nu ca si unii despre baieti, lenjerie intima etc
Si cred ca cel mai mult la toata lumea ii place sa raspunda deorece primeste Funda
DEoarece esti inregistrat pe TPU ca sa te ajute si ca sa ajuti
Fiind un ajutor foarte bun prin raspunsurile tale care ar trebui sa depaseasca 500 si un nr de funde min 10
dEvii expert
Deci de acum pe mine nu ma intereseaza cine imi va da funda
Pentru ca vreau sa devin expert
Trebuie sa dau cat mai multe raspunsuri cu care sa ajut oamenii
pa, pa

| dana39668 a răspuns:

Amandoua.

| amy3semj1405 a răspuns:

Imi place sa raspund dar atunci cand am chef de o intrebare o pun. Dar mi se pare normal atata timp cat eu vreau raspunsuri la intrebarile mele si eu sa raspun daca chiar pot ajuta, sau pur si simplu sa raspund numai asa ca si o conversatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa raspund, oricum nu prea am eu intrebari de pus si plus ca imi place sa va ajut, daca pot big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa raspund, deoarece asa se fac punctele laughing. Oricum, mai postez cate o intrebare pe la tehnologie sau sanatatewinking.