| pufu :* a întrebat:

O intrebare simpla si totusi complicata. cine esti? big grin

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Sunt cine vreau eu sa fiulaughing

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O somnoroasahappy

| Barajag a răspuns:

Cum? Nu stii? Sunt eu Ursoaica cea mare, venita de peste mari si peste tari, daca esti cuminte, te las intreaga, daca nu esti, nu stiu ce va mai ramane din tinelaughing

| User a răspuns:

I'm Bamboocha. Bamboocha Bamboocha.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Moş Crăciun, fiul al lui Sebiroth the Keeper şi al demoniţei Ruby. De ce întrebi?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Una din cele multe dar unica

| baru a răspuns:

Eu sunt totul si nimic Sunt peste tot si nicaieri Sunt dragostea si ura Sunt minciuna si dreptatea

| Pho3nix a răspuns:

Nu stiu.

| Alisa a răspuns:

Sunt o zapacitaaaa laughing

| stresu a răspuns:

Stresu'

| LuS[z] a răspuns:

Sunt Luzbig grin

| Marii a răspuns:

Un om oarecare cu o personalitate complexa. happy

| usernamealy a răspuns:

Eu alinalaughing

| sasha a răspuns:

Nu suntstraight face

| love44katyp a răspuns:

SUNT: cea mai buna prietena a tuturor, mana dreapta a tuturor, fata care ii ajuta mereu pe ceilalti, cea care nu ar lasa pe nimeni la greu si singura careia ii e mila de tipul de la scoala pe care il bat toti laughing cel putin parerea asta o au toti despre mine

| love44katyp a răspuns:

Sunt: cea mai buna prietena a tuturor, mana dreapta a tuturor, eleva responsabila, fata pe care te-ai putea baza oricand, cea care ii ajuta pe toti si nu lasa pe nimeni la greu si singura din scoala care il intelege pe tipul batut de toti laughing asta sunt ew...toti ma descriu asa si uneori nu-mi place... dar sunt eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt, eu exist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mister...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt eu, cu nimic mai diferit decat altii dar totusi special.winking

| gheo a răspuns:

Sunt avocat daca va voi fi de folos My Id of mesenger is gheorghe.balica88 Good Bye

| miky80 a răspuns:

Manastire intr-un picior, ghici ciuperca ce-i?