| anonim_4396 a întrebat:

O seara placuta va urez :*:*

Si doua melodii de suflet pentru voi...:) http://www.youtube.com/watch?v=faKFcfytlxU&feature=relat ed

http://www.youtube.com/watch?v=RtCTumnzkW8&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai dreptate LadyCrs, sunt niste melodii de suflet foarte frumoase, felicitari, avem aceleasi gusturi.

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Tu esti o dulceata de fata (chiar daca ai nasul mare si nu et deranjeaza din fata decat din profil) am avut noi discutia asta pe privatlaughing mai de multhappy mersi de melodii sunt foarte fumoasa!
seara placuta si tie!kiss

| Johnny_3038 a răspuns:

Aceste melodii iti reda niste sentimente indiscutabile! te respect!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai @SweetCandy m-am obisnuit cu ideea laughing te pupic :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hehe...glenn mederios...winking si lady in red. m-ai nimerit cu ele drept la tinta. :*

| OvIaTaNeBuNa a răspuns:

Faine melodiile big grin