| CookieMonster_6225 a întrebat:

Oare cati ani are NoName?

Răspuns Câştigător
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

NOname are 27 de ani...De ce sunteti asa de rai, poate el/ea nu vrea sa o intrebe este mai rusinos/a... daca nu ai informatii despre o intrebare, nu mai raspunde, raspunde doar cine stie.Si daca nu stiti va dati tare cum ar fi @Elena.
Nu vrea sa fiu rea cu voi dar puneti'va si voi in locul lui/ei sa vedeti cum estestraight face

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am inteles ca 27.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

De ce nu o intrebi? Are 27 de ani.

| Gicone a răspuns:

Intre 1 si 50

Răspuns utilizator avertizat
| LNK a răspuns:

... Si te-ai decis sa ne intrebi pe noi, in loc sa-i trimiti un mesaj privat si sa intrebi, nu?

| LNK a răspuns:

@LoveAnonim : Rusinos? Hai nu zau, e o lume virtuala, nu e ca si cum i-ai zice in fata si n-ai mai putea de rusine. Si cu ce m-am dat mare, mai geniu al anului 2011 de acum? Ne intreaba pe noi de parca am fi ghicitori, respectiv ghicitoare, in loc sa-i dea un mesaj privat.
@CookieMonster : Si chiar daca primeste foarte mult, poate si-ar fi gasit macar 30 de secunde sa-ti raspunda.
Si mai lasati-o cu ce rai pot fi unii, pentru ca nimeni nu a fost rau. Doar ti-am dat un sfat, dar daca ai impresia ca m-am adresat pe un ton mai ridicat, ei bine nu am facut asta. Iar daca asa ai avut impresia, asta este. Sau daca consideri ca ti-am raspuns cu rautate, imi cer scuze pentru ca nu e asa.

| CookieMonster_6225 explică:

@Elena @GânduriNegre @mateea12 Am decis sa nu-i trimit un mesaj pentru ca, probabil, primeste foarte multe s i i-ar fi luat mai mult sa-mi raspunda, decat daca as fi intrebat aici... Ce rai pot fi unii frate oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CookieMonster atunci îţi respect decizia.winking
Dar acum pune-te tu şi @LoveAnonim în locul meu, al lui @Elena şi al lui @mateea12. De unde să ştim noi câţi ani are?! Suntem ghicitoare sau ce?! Şi tot noi (nişte oameni simpli ca tine NU putem ghici nimic) suntem rele!straight face
Ce buni pot fi unii frate...oh go on