| cineva302445 a întrebat:

Oare ce simte un om când se aruncă în fața unui tren ce trece cu viteză foarte mare? Credeți că mai simte/percepe vreun șoc/durere? Oare mai realizează ce i se întâmplă sau moare instantaneu?

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Daca il calca pe cap, in secunda 2 a terminat-o cu lumea asta, sunt cazuri in care il poate calca trenul pe picioare si sa-l rupa-n 2, iar omul sa nu moara atunci, sa moara mai tarziu si sa se zbata in chinuri groaznice, oamenii care fac asta au o sanatate mentala egala cu 0, nu sunt demni nici de mila, nici de empatie, trebuie doar tratati si evitati cat mai mult posibil/