| raidu2004 a întrebat:

Oare de ce imi apar raspunsurile si intrebarile postate de mine numai dupa cateva ore? A mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Ti-ai facut cont pe acest site doar ieri. Atat intrebarile cat si raspunsurile tale trec prin perioada de aprobare, care la inceput este mai mare. Dupa ce vei avea putina activitate pe acest site, vei vedea ca vot fi publicate foarte repede.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu patesc asa. Aveti conturi noi si de aia.happy

Shin
| Shin a răspuns:

Se intampla asta pentru ca aveti conturi relativ noi si astfel raspunsurile voastre trebuiesc aprobate de administrator. Din cate stiu, dupa 30 de raspunsuri nu o sa mai fie nevoie de aprobare.
Numai bine, Shin

| dulshe a răspuns:

Pentru ca esti nou pe site si pana nu dai 30 de raspunsuri, va trebui ca Raluca, sa iti aprobe ia tot ce postezi pe site. Uite mai multe informatii aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Aaa si Bun venit printre noi, sper sa te simti bine, si daca mai ai ceva ce nu intelegi, nu ezita sa ma contactezi.
pa'pa

| getty a răspuns:

Da ...si eu patesc mereu. Poate asa trebuie sa fie/; p

| hanry a răspuns:

DE aia

| ioana17bebe a răspuns:

Da eu am patit...probabil dupa ce se reactualizeaza... oricum o sa. ti fie publicate toate intrebarile si raspunsurile...nu te ingrijora.