| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare doar creierul se plictiseste sau si inima? Un om care nu gandeste atat de logic si traieste asa dupa voia inimii se poate plictisi, sau doar creierul devine plictisit?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca inima se va plictisi vreodata vei muri, creierul nu se plictiseste tu simti asta dar el e mereu la lucru

| 393Dan a răspuns:

Am si eu asa o frica, poate putin neintemeiata, cand ma abat de la regim si dorm putin noaptea, nu fac exercitii sau mananc putin in vreo zi. Am o mica frica ca inima sa nu mi se epuizeze, ca ea nu are voie sa se odihneasca sau sa se abata de la regim niciodata. nail biting

| EllaTheStrange a răspuns:

De unde ai scos-o si pe asta?