| Calinizvoru a întrebat:

Oare la femei le plac barbatii cu burta? Sau le plac doar barbatii cu talie subtire cu linii? Sunt fete care nu le plac barbatii cu talie subtire si prefera pe aceea cu burta?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Evident ca le plac barbatii cu un aspect fizic placut, cum si tie iti plac fetele frumoase, nu? Totusi, daca ai un caracter frumos, esti sociabil, agreabil, amuzant, in timp, o fata cunoscandu-ti aceste calitati, te poate accepta chiar si daca ai, dupa cum spui tu, burta. Totusi, nu te mint, o situatie financiara buna, haine frumoase si scumpe, o masina cat de cat decenta (5.000 - 10.000 de euro), un aspect ingrijit si bani in portofel, te vor ajuta foarte mult.

| RAY a răspuns:

Burta insati nu e sanatoasa indiferent ce le place fetelor, desi pentru binele tau scapa de burta, a fi gras esti judecat de mult in sens negativ, nu vad o bucurie a fi gras nici vorba de a fi sanatos, cancerul, infartul plus multe alte bolii isi bat la usa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unora le plac baietii mai "impliniti", adica spre burta, altora doar cei atletici/musculosi. Insa pentru majoritatea fetelor, asta nu e un criteriu important. Multe fete pun atractia fizica pe locul 2, spre deosebire de noi, baietii.

| SilentRain a răspuns:

Cu burta si bmw doar asa le place laughing)

| Lioana a răspuns:

Pentru burta nu te va placea nici o fata. Pentru alte caracteristici, poate. Daca acele caracteristici sunt destul de importante si convingatoare te-ar putea accepta o femeie, acceptand faptul ca ai burta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mie personal nu mi plac ce i cu burta dar nici cei extrem de slabi. Depinde de gustul fiecareia.

| MDRLC a răspuns:

Sa nu fii complexat de felul în care arăți. Desigur unele fete prefera băieții normali nici cu burta dar nici sculptați cu patratele