| anonim_4396 a întrebat:

Oare sa-i zic la mulți ani unei fete pe care nu o cunosc in realitate, dar o plac și cred ca ma urmareste deoarece imi apare prima pe chat in lista de prieteni si mi-a dat like la cateva poze? Voi ce credeti? As parea pervers sau nebun?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Poți să-i zici dacă îți place, nu înțeleg cu ce ai părea pervers și nebun în a-i ura cuiva ceva frumos, mă depășește.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti sa ii spui stai calm, asa fac mai totiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, doamne! Spune-i la multi ani, nu e nimic ciudat sau pervers in asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare aiurea să îi urezi la mulți ani unei necunoscute. Dacă îți place tipa găsește altă modalitate să te bagi în seamă cu ea, probabil că toți prietenii ei virtuali o să îi trimită mesaje de genul ăsta. Nu ești pervers și nici nebun dacă o faci dar o să pari foarte banal.