| anonim_4396 a întrebat:

Obisnuiesti sa ceri sau sa dai bani imprumut?

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Nu ma imprumut, doar in cazuri extreme.
Daca un prieten are nevoie neaparata si pot sa-l imprumut, aunci il ajut.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nici una, nici alta.Consider ca trebuie sa te intinzi atat cat iti este plapuma. Exceptie fac situatiile de urgenta( boli, inmormantari).

| Paulla a răspuns:

Doar sume relativ mici.

| Dariusuu a răspuns:

Sa dau, dar nici nu stiu de ce. Cand vreau sa cer imi e foarte jena.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Uneori mai dau bani cu imprumut.S-a intamplat doar o data sa cer foarte putini bani fiindca aveam mare nevoie, darin rest nu cer bani.
O zi buna!

| George_Alex_1994_9kqs a răspuns:

Sa sti ca depinde de situatie, dar de obicei obisnuiesc sa dau!