| anonim_4396 a întrebat:

Ochi albastri si ten foarte deschis, as putea sa ma fac satena inchis? Si nu stiu, inainte sa ma vopsesc sa imi fac cateva suvite foarte subtiri rosii big grin. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| kris666 a răspuns:

Sunt persoane cu tenul foarte alb si parul foarte inchis la culoare care arata demential (gen... goth:X), dar avand in vedere ca ai ochii albastrii, nu stiu ce sa zic, incearca si tu o peruca si vezi cum iti stahee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Vrei sa te faci sorcova?
Avand tenul deschis, nu este recomandat o nuanta inchisa la par deoarece imbatraneste.
Mergi tot pe culori deschise.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh si tu acum cu sorcova whistling, mai minimalista asa, nu smughee hee?