| oana1405 a întrebat:

Ola! Stiti careva cum se numeste melodia de pe genericul filmului "In numele iubirii" si "Paradisul blestemat". Spuneti-mi-le si mie va rog! Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Imi place la nebunie melodia lui laura paussini en cambio no...:Xbig grin

| Daiana_1737 a răspuns:

Laura Pausini - En Cambio No(in numele iubirii)
Mariana Seoane - Atrevete a Mirarme de Frente(paradisul blestemat)
sper ca astea sunthappy

| Victoria a răspuns:

Paradisul blestemat: Alejandro Fernandez-No se me hace facil
In numele iubirii: Laura Pausini- En nombre del amor(En cambio no)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genericul filmului In numele iubirii se numeste:Laura Pausini-En nombre del amor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia care o canta dintre paloma si inàki se numeste D'PASO - LA MIRADA este belea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No se me hace facil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scumpo tu ai aflar -adriana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cumva cum se numeste melodia de la telenovela "Iubiri" de pe Acasa TV?