| SaBriinaa a întrebat:

Pana la urma, ce e cu razboiul din Libia? Nu inteleg nimic!

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Presedintele libiei se crede probabil cel mai tare, tine cu dinti de scaun, domneste frica in tara, e un tiran si nu stie cu cine se pune, cele mai puternice forte din lume vor sa l dea jos, nu vom sti niciodata dedesubturile unui razboi, sa speram ca nu se va extinde si vor muri cat mai putini civili

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ce nu intelegi? E al 3-lea razboi mondial. Aproape toata europa sare in ajutoru americanilor. Japonia sta sa explodeze.

| bunny112 a răspuns:

Uite aici http://stirileprotv.ro/......rilor.html sper sa intelegi.